Çocuk Kostümleri – Kostüm Satın Alma ve Güvenlik İpuçları

Bir yıl boyunca yapılan kostüm mağazasının arayışında, samanlıkta iğne bulmaya benzer. Bu etkinliğin özelliğinden dolayı, pek çok Cadılar günü dükkanının elsa kostümü‘den seçeceği bir şey yok. Yıl boyunca alışveriş yapanlara Noel için hitap eden çok sayıda dükkan var ama Cadılar Bayramı için bu çok nadir. Cadılar Bayramı geldiğinde ve çocuklarınız kostümlere ihtiyaç duyduğunda, normalde Cadılar Bayramına kadar birkaç gün süren aktif bir mega mağaza karmasıdır.

Maalesef, fantastik kostümlerin tümü muhtemelen seçildi ve boyutlar önerilmedi. Bu kostümlerin yarısı ambalajdan çekilir ve Külkedisi’nin Kostümünü almak için taç giydirilir, bu kadar kısa sürede gerçekleşmesi muhtemel değildir. Asıl eğlenceli olan, çocuklarınızın kostümlerinin, bölgenizdeki aynı dükkanlardan alışveriş yaptığınız için yanınızdaki çocuklar gibi olabileceği.

Elbette, neye sahip olduklarını öğrenmek için yerel bir kostüm mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Ancak bu dükkanlar genellikle kiralanacak kostümler taşır. Ama, yüzleşelim. Cadılar Bayramı Kostümlerini ve şeylerini aramanın en basit yolları arasında, online kostüm ve buycostumes.com gibi bir aksesuar mağazası da olur. Her güncel cadılar günü kostümü veya eşyası, süslemeler ve parti arzı konuları gibi bir fareye tıklanarak bulunabilir.

Saygın bir çevrimiçi Cadılar Bayramı sağlayıcısı bulduktan sonra, çocuk kostümlerinin, özellikle de kostümün bir oyun veya oyun gününün parçası olması durumunda, belirli bir güvenceye sahip olması gerektiğini görmek çok önemlidir. Aşağıda, bu yoğun dönemde çocuğunuzu güvende tutacak bir çocuk kostümü satın alırken birkaç temel öneri bulunmaktadır.

Çocuk Alerjik Güvenlik İpuçları

Oğlunuz veya kızınızın hile veya muamele görmesi durumunda parlak renkli bir kostüm almayı düşünün. Çocuğunuz siyah bir Darth Vader Kostümü satın almak için bir bütçede bulunmayacaksa, kıyafetin bazı alanlarına yansıtıcı bir bant yapıştırın, böylece diğer insanlar, özellikle de sürücüler onu görebilir. Ek olarak, çocuğunuzun yürürken parlaması için biraz el feneri verin.

Cadılar Bayramı’ndan birkaç gün önce, bir test çalıştırması için kostümü seçin. Çocuğunuza, kostümün doğru şekilde uymayan ve düşme tehlikesi olabilecek bazı alanları olup olmadığını görmek için topluluğu denemesini sağlayın. Ayakkabılar rahat ve yatay olmalı ve kostüm süresi çocuğun ayak bileklerinin üzerinde olmalıdır.

Maske yerine makyaj veya yüz boyası kullanmaya bakın. Maskelerin kısıtlayıcı olma eğilimi vardır ve görme sorunu olabilir. Ek olarak, Cadılar Bayramı gecesi çocuğunuzun lateks alerjisi olup olmadığını keşfetme fırsatı değildir. Herkesin iyiliği için, emin değilseniz kostümü hiçbir alanının lateks olmadığından emin olun.